Dodací a platební podmínky

Platba bankovním převodem : Bankovní spojení -Česká spořitelna, číslo účtu: 960823063 / 0800 . Variabilní symbol je shodný s číslem Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží Vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.
Dobírkou :
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží. Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty. Zboží, které máme skladem je vyexpedováno do 24 hodin od objednání (při platbě na dobírku) či doručení platby na účet. U zboží, které se musí vyrobyt, budete inforováni o termínu dodání e-mailem (cca. 7-14 dní v závislosti na náročnosti výroby). V potvrzovacím e-mailu vždy obdržíte termín odeslání zboží.
Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list. Kupující může zboží převzít, zásadně až po jeho úplném uhrazení. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. V případě shledání porušení obalů, svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje Kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! V případě převzetí takovéto zásilky, musí Kupující sepsat s daným přepravcem škodní protokol, který obě strany potvrdí svým podpisem. Podpisem dodacího listu, Kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel.
Ceny zboží jsou vždy platné v době objednávky a jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Ceník poštovného - zasílání Českou poštou po ČR :
  doporučený balíček, platba předem .................. 60,-Kč
  doporučený balíček, na dobíru ......................... 100,-Kč
  Ke každé zásilce je účtováno balné .................. 20,-Kč
Při objednávce nad 1500,-Kč neúčtujeme poštovné a balné.
Při odběru zboží v celkové hodnotě 1.500,-Kč a více (bez poštovného a balného), je poštovné a balné zdarma. Pokud přesáhne součet vašich faktur z předchozích nákupů částku 3.000,-Kč (bez poštovného a balného), máte možnost vybrat si dárek z nabízeného zboží do hodnoty 150,-Kč. Poté, co si vyberete dárek, se již tyto faktury do dalšího sčítání nezahrnují. Pokud přesáhne součet vašich faktur z předchozích nákupů částku 5.000,-Kč (bez poštovného a balného), máte možnost vybrat si dárek z nabízeného zboží do hodnoty 250,-Kč. Poté, co si vyberete dárek, se již tyto faktury do dalšího sčítání nezahrnují. příklad:
  první nákup ..... 1.200,-Kč
  druhý nákup ....... 850,-Kč
  třetí nákup ....... 1.000,-Kč
  celkem ............. 3.050,-Kč
při čtvrtém nákupu si k objednanému zboží vyberu dárek do hodnoty 150,-Kč
po vybrání dárku se budou sčítat nákupy od čtvrté objednávky

*: s DPH, plus dopravné